Trabzonsporda defans göbeğinde formayı kapmak için kapışma yaşanıyor.
YÜZÜ GÜLÜYOR
Trabzonsporun defans göbeğinde büyük bir rekabet yaşanıyor. Derry City ile oynanan her iki maçta Mustafa Yumlu-Giray Kaçar ikilisine bu bölgeyi teslim eden Akçay, rövanş maçında da ikinci yarıda oyuna aldığı Aykut Demirin performansıyla ikilemde kaldı. Kısa sürede takıma adapte olduğu gözlenen Aykutun idmanlardaki hırsı ile ön plana çıkması, Dinamo Minsk maçında formaya yakın olduğu yorumlarına neden oldu.
2 FORMAYA 4 TALİP
Sezon öncesi kampa katılmayarak küçük çapta krize neden olan Sol Bamba da idmanlarda iyi niyetli çalışarak 11i zorluyor. 2 formaya 4 taliplinin olması en çok teknik direktör Mustafa Akçayı mutlu ediyor. Deneyimli teknik adamın Dinamo Minks ile oynanacak olan UEFA Avrupa 3. ön eleme maçında Mustafa Yumlu ile Aykut Demire forma vermesi bekleniyor.