Kırmızı-Beyazlılar 10 kişi kaldığı maçta Alanya Kestelspor’a 4-2 mağlup olarak zirve yolunda büyük yara aldı
MÜCADELE ettiği TFF 3. Lig 4. Grup’ta zirve mücadelesi veren Sebat Gençlikspor deplasmanda konuk olduğu Alanya Kestelspor’a 4-2 mağlup oldu. Karşılaşmaya şok gollerle 2-0 yenik başlayan Kırmızı- Beyazlılar 25 ve 29’da Önder Selimoğlu ile eşitliği yakalasa da (2-2) ilk devrenin son anlarında yediği golle soyunma odasına 3-2 yenik girdi.
İKİNCİ devrede rakip kalede gol arayan Sebat Gençlik Spor 56’da Samet’in golüne engel olamayınca fark yeniden ikiye çıktı. (4-2) Kalan sürede iki takımın gol bulma çabası sonuç vermezken karşılaşma 4-2’lik Alanya Kestelspor üstünlüğü ile sona erdi. Sebat Gençlik’te Murat, Alanya Kestel’de ise Enes kırmızı kartla oyun dışında kaldı.
HABER: EROL TAŞKIN