ADANA 1954 deplasmanında hakemin büyük rolüyle sahadan mağlubiyetle ayrılan Sebat Gençlik Spor, Tokat Belediyespor’u mağlup ederek bu mağlubiyeti telafi etti. Karşılaşma boyunca etkili bir futbol ortaya koyan kırmızı-beyazlılarda alınan galibiyetin ardından oyuncular galibiyetin coşkusunu doyasıya yaşadı. Sebat Gençlik Spor’da Önder Selimoğlu ise attığı iki golle galibiyette başrol oynarken maçın yıldızı oldu.
HABER: EROL TAŞKIN