ÜÇÜNCÜ Lig’e bu sezon yeni yükselen Sebat Gençlik Spor performansıyla parmak ısırtıyor. Ligde ilk iki haftada istediğini alamayan Adem Çak’ın öğrencileri sonraki haftalarda ise rakiplerinin korkulu rüyası oldu. Üst üste Orduspor 1967, Siirt İl Özel İdare Spor, Sultanbeyli Belediyespor ve Çankaya FK’yı mağlup eden kırmızı-beyazlılar bu performansı ile play-off için güçlü bir aday olduğunu gösterdi.
HABER: EROL TAŞKIN