KUPA’DA Kastamonu deplasmanında uzatmada yediği golle elenen Sebat Gençlik Spor’da teknik direktör Adem Çak takıma bir gün izin verdi. Kırmızı-Beyazlılar, hafta sonu sahasında oynayacağı Çankaya FK maçının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla başlayacak. Teknik direktör Adem Çak gözetiminde yapılacak idman saat 15.00’te başlayacak. İdmana bütün oyuncuların katılması bekleniyor.
HABER: SAFİYE SELÇUK