NEVŞEHİR deplasmanından 1-0’lık yenilgiyle ayrılan Sebat Gençlik’te üzüntü hakim. Bu sonuçla 23 puanda kalan Kırmızı-Beyazlılar zirvenin 12 puan uzağına düşerken, 3’üncü sırada geriledi. En azından ligi ikinci bitirip play-off finaline katılma planları yapan Trabzon temsilcisi, Muşspor ile oynayacağı maça odaklandı. Bu arada liglerin erteleme kararından dolayı bu maçın ne zaman oynanacağı ise henüz netleşmedi.
HABER: İSMAİL DÜZGÜN