ÜÇÜNÇÜ ligde fırtınalar estiren Sebat Gençlik Spor hafta sonu deplasmanda oynayacağı Adana 1954 maçının hazırlıklarını hız kesmeden sürdürüyor. Teknik direktör Adem Çak gözetiminde Akyazı Tesisleri’nde eksik kapatan kırmızı-beyazlılar dün 2 saate yakın bir çalışma gerçekleştirdi. Isınma hareketleri ve koşu ile başlayan çalışma dar alan 5’e 2 ve yan top çalışması ile devam etti. Antrenmanın son bölümünde ise taktik çift kale maç yapıldı.
HABER: İSMAİL DÜZGÜN