İKİNCİ yarıya Muşspor galibiyetiyle start veren Sebat Gençlik'te rota Alanya Kestelspor'a döndü. Kırmızı-Beyazlılar, teknik direktör Adem Çak nezaretinde Akyazı'da çalışmalarına başladı. Düz koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, taktik çalışmayla devam etti. Yaklaşık 1.5 saat süren idmanda oyuncuların neşeli tavırları teknik heyetin de yüzünü güldürdü. Çalışmalar bugün devam edecek.
HABER: İSMAİL DÜZGÜN