Trabzonspor Medical Park Genel Saymanı ve A Takımdan Sorumlu yönetici Hasan Aktaş: “Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Pınar Cup ş
Pınar Cup şampiyonluk kupasını Trabzonspor Medical Park adına, Pınar Karşıyaka Basketbol Şube Sorumlusu Turgay Büyükkarcı’nın elinden alan Aktaş, yaptığı açıklamada, “Takımımızın iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini düşünüyorum. Oynadığımız her hazırlık maçında eksiklerimizin oldukça aza indirgendiğini gözlemledik. Pınar Cup Turnuvası da bir hazırlık turnuvası olmasına rağmen oldukça ciddi bir turnuva. Biz de bu turnuvayı şampiyonlukla tamamladığımız için mutluyuz. Artık önümüzde, 2-3-4 Ekim tarihlerinde Samsun’da oynayacağımız Türkiye Kupası grup maçları var. Bu maçlardan istediğimiz sonuçlarla ayrılarak kupada geçtiğimiz sezon yakaladığımız başarının üzerine koymak istiyoruz” şeklinde konuştu.