Trabzonsporda yeni moda Yusuf Erdoğan ve Paulo Henrique.
Son haftalarda mükemmel bir uyum sergileyen ikili, attıkları goller ve birbirlerine yaptıkları asistlerle Türkiyenin gündemine oturdu. İkilinin yükselen performansları sayesinde Trabzonspor kazanırken, akıllara geçmişte yine Bordo-Mavili takımın formasıyla muhteşem bir uyum sergileyen oyuncular geldi. Yusuf ve Henriquenin performansları, Gökdeniz-Fatih ve Selçuk-Burak ikililerinin performanslarını hatırlattı.
Gökdeniz Karadeniz ve Fatih Tekke, Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi ikilisi olarak hafızalara kazınmıştı. Fatih 2004-2005 sezonunda 31 gol atarak Trabzonsporda gol krallığına ulaşırken, partneri Gökdeniz ise aynı sezon ligde 12 gol atmıştı. Ancak Gökdenizin attığı gollerden çok Fatihe yaptığı asistler akıllarda kalmıştı. Süper ikili denilen Gökdeniz ve Fatihin Trabzondan ayrılmasından sonra Selçuk İnan ve Burak Yılmaz ikilisi Bordo-Mavili forma ile sahneye çıktı.
Selçuk ve Burakın da birbirleriyle olan uyumu sayesinde Trabzonspor önemli başarılar elde etmişti. Ancak Gökdeniz ve Fatihin yerini dolduramamışlardı. Selçuk ve Burakın da Trabzondan ayrılmasından sonra Karadeniz ekibi uzun bir süre gol sorunu çekti. Bu sezon da aynı sorunun yaşanmasına rağmen son haftalarda Yusuf ve Henrique ortaya çıktı. İkilinin performansları göz kamaştırırken, istikrarın sağlanması halinde yeni sezonda Avrupaya damga vuracakları seslendirildi.