Trabzonsporda Kulüp Başkanı Mehmet Yiğit Alp, "Sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
İNANCIN ZAFERİ
Yeşilgiresun Belediyesporu yenip Beko Basketbol Ligine adını yazdıran Trabzonsporda Kulüp Başkanı Mehmet Yiğit Alp, "Sözümüzü tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi. Zorlu bir maratonun ardından mutlu sona ulaştıklarını kaydeden Alp, "Basamakları birer birer çıkarak bu noktaya geldik. Yeşilgiresun gibi çok güçlü bir rakibi eleyerek Beko Basketbol Ligine çıktık, çok mutluyuz" dedi.
HAK ETMİŞTİK
Oyuncularının özverili bir mücadele örneği sergilediğini belirten Alp, "Bu işe ne kadar inandığımızı mücadelemizle gösterdik. İlk maçı kaybetmemize rağmen kalan iki mücadeleyi de kazanıp bir yıl aradan sonra hak ettiğimiz yere döndük. Bu başarıda emeği geçen yönetim, teknik ekip, oyuncular ve taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu mutluluğu fazlasıyla hak etmiştik" diye konuştu.