Trabzonspor, Süper Ligin 3. haftasında bu akşam Akhisar Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak.
SERİ HESABI
Trabzonspor, Süper Ligin 3. haftasında bu akşam Akhisar Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak. Ligdeki ilk maçında deplasmanda Beşiktaşa yenilen, ikinci hafta ise sahasında Rizesporu 2-1 ile geçen Bordo-Mavililer, üst üste ikinci maçını kazanarak çıkışını sürdürmek amacında. UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kalarak tarihi bir başarıya imza atan ve büyük bir moral bulan Trabzonspor, ligde de bir seri yakalamayı hedefliyor.
KAZANACAĞIZ
Akhisar maçını kazanıp milli maçlar nedeniyle lige verilecek araya moralli girmek isteyen Trabzonsporda kaptan Onur, Her şey güzel gidiyor. Avrupa kupalarında ilk hedefimizi tutturduk. Şimdi ligde de aynı çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Geçen sezon ligde kötü sonuçlar alarak taraftarlarımızı üzmüştük. Bu sezon ise her kulvarda başarılı olmak istiyoruz. Bunun için kenetlendik. Akhisarı yeneceğimize inanıyoruz dedi.