Trabzonspor Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlusu Sadi Tekelioğlu, A Takım Teknik Direktörü Ersun Yanal’a teşekkür etti.
Yanal’ın göreve başladığından buyana altyapıyla yakından ilgilendiğini belirten Tekelioğlu şunları söyledi: “Ersun hocamızla çok uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Geldiği günden bu yana altyapıda öne çıkan oyuncularımızı A Takım idmanlarına katarak hem genç oyuncularımızın motivasyonunu arttırdı, hem de altyapıda yapılan çalışmalara değer kattı. Son oynadığımız Manisaspor müsabakasında da altyapımızdan yetişen Mustafa Akbaş ve İbrahim Demir’in ilk onbirde olması, Mertcan Çam’ın ikinci yarıda oyuna dahil olması, Uğurcan’ın yedek kaleci olarak kadroda yer alması bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Altyapıdaki yeteneklerimize şans verdiğimiz sürece gerçek değerleri ortaya çıkacak ve onları takip eden diğer oyunculara ekstra moral ve çalışma azmi kazandıracaktır. Bu nedenle bir kez daha Ersun hocamıza bizlerle olan uyumlu çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyoruz.”