Trabzonspor Başkan Yardımcısı Çakıroğlu, taraftarların imza beklentisiyle ilgili olarak konuştu.
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, taraftarların imza beklentisiyle ilgili olarak, "teknik kadroyu oluşturduk. Ama başka öncelikli işlerimiz de vardı. Bunları hallettik. Tolunay hocayla bir görüşme yaparak resmen yollarımızı ayıracağız. Trabzonspor'un evladıdır. Biz onun gönlünü alacağız. Mustafa hoca ve Fatih Tekke ile de hafta içerisinde anlaşma imzalamayı düşünüyoruz. Şu anda bir çok koldan çalışmalarımız devam ediyor. Zor bir süreç var ve bu sürecin üstesinden gelmek için tüm yönetici arkadaşlarımız var gücüyle çalışıyor. Trabzonsporlular rahat olsun" dedi.