Trabzonspor'un üç oyuncuya, önümüzdeki günlerde düzenlenecek törenle imza attırması bekleniyor.
YAKINDA
Beko Basketbol Liginde kalıcı olmayı hedefleyen Trabzonspor düğmeye bastı. Bordo-Mavililer transfere hız kazandırırken Fenerbahçe Ülker'in tecrübeli forveti Kaya Peker, Galatasarayın genç oyun kurucusu Can Korkmaz ve Erdemirsporun pivotu Eren Beyaz ile prensipte anlaştı. Antrenör Hasan Özmeriç ile yoluna devam etme kararı alan Trabzonsporun üç oyuncuya önümüzdeki günlerde imza attırması bekleniyor.
ÖNEMLİ KARİYER
Pınar Karşıyaka, Anadolu Efes, Tau Ceramica, Beşiktaş ve Fenerbahçe Ülker'de forma giyen Kaya Peker'e yıllık 600 bin dolar ödenecek. Can Kormaz ise Anadolu Efes'in pilot takımı olan Türkiye Basketbol 2. Ligi takımlarından Pertevniyal'de 2009-2011 yılları arasında forma giydi. Beşiktaş altyapısından yetişen Eren Beşiktaş, Beykoz, Darüşşafaka, Galatasaray ve son olarak Erdemirspor'da forma giydi.