Trabzonspor Kulüp Başkan Adayı Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu, seçim ziyaretlerini sürdürüyor.
ŞİKEYLE HALA MÜCADELE EDİYORUZ
Trabzonspor Kulüp Başkan Adayı Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu dün, Makine Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası ve Jeoloji Mühendisleri Odasını ziyaret etti. Kulaçoğlu, farklı bir yönetim anlayışıyla yola çıktıklarını belirterek, Kendimizi Trabzonspora adamaya geliyoruz. Taraftarımız şike sürecini merak ediyor. Biz şikeyle mücadele ederken birileri üyelerin aidatını yatırmakla meşguldü. Bilinmese bile, biz hala şikeyle mücadele ediyoruz. O kupa Trabzona gelecek şeklinde konuştu.
MUHARREM USTA AKILLI ADAMDIR...
Kulaçoğlu, Muharrem Ustanın seçimde oy kullanma hakkının olmaması nedeniyle kendisine sorulan soru üzerine, Açıkçası Muharrem Ustanın oy kullanmayacak olmasına üzüldüm. Usta akıllı adam, sonuçta tıp doktoru. Oy kullanma hakkı olsa oyunu bana verirdi. Kullanamadığı için de 1 oy kaybetmiş olduk şeklinde cevap verdi. Kulaçoğlu, projesi olmayan, şike sürecinde var olmayan ve Trabzonsporu bilmeyenlerin kullanabileceği tek ifadenin para olduğunu da sözlerine ekledi.