Trabzonspor-Ç.Rizespor maçının 43. dakikasında sahalarda ender görülen bir olay yaşandı. Taraftarla tartışan Volkan Şen ağlayarak sahayı terk etti.
Spor Toto Süper Ligin 2. Haftasında Karadeniz derbisinde Trabzonspor ile Çaykur Rizespor, Hüseyin Avni Aker Stadında karşı karşıya geldi. 1-1 devam eden maçın ilk yarısının son bölümünde futbol sahalarında ender görülen bir olay yaşlandı. Maçın 43. dakikasında taraftar ile polemiğe giren Volkan Şen sinirlerine hakim olamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Saha içerisinde bir süre ağlayan Volkan'ı arkadaşları da sakinleştiremedi ve tecrübeli oyuncu ağlayarak sahayı terk etti.
Volkan Şen'in yerine oyuna Malouda girdi. Volkan sahayı terk ettikten sonra, tribünlerde de tartışmalar çıktı.