Trabzonsporun Çaykur Rizespor ile oynadığı maçın 43. dakikasında taraftarlarla yaşadığı sorun sonrası ağlayarak sahayı terk eden Volkan Şen, Mehmet A
Volkan, futbol yaşantısı boyunca saha içerisinde her zaman en iyi şekilde mücadele etmeye çalıştığını belirterek, Bana verilen yeteneklerin bilincinde olarak hareket etmeye çalıştım. Trabzonsporda üçüncü sezonum. Bordo mavili formaya büyük bir aidiyetlik duygusu ile bağlıyım. Ancak ne var ki son lig maçında duygusal bir an yaşadım. Bu olayın sonrasında bana destek olan başta hocamız Mustafa Reşit Akçaya, takım arkadaşlarıma ve taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu teşekkürün ardından özür dilemem kişiler de var. Başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu başta olmak üzere, hocamızdan, takım arkadaşlarımdan ve taraftarlardan özür diliyorum. Ben her zaman bu forma için mücadele ettim. Bundan sonra da Allahın izniyle bu forma altında en iyi şekilde mücadele etmek için elimden geleni yapacağım dedi.