Ligde zor günler geçiren Mor-Beyazlı ekip yarın sahasında oynayacağı Bucaspor maçı hazırlıklarını teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde sürdürdü.
Lig'de topladığı 4 puanla son sırada yer alan Karadeniz temsilcisi teknik direktör Ziya Doğan’la çıkış arıyor. Teknik Direktör Ziya Doğan, Orduspor'un geleceği açısından son derece önemli bir maça çıkacaklarını belirterek, "Bütün taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Bucaspor maçını kazarak beyaz bir sayfa açmak istiyoruz. Bu zorlu günümüzde herkesi yanımızda görmek en büyük isteğimiz" dedi.