Trabzonlu kanat oyuncusu Tansu Yazıcı Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Perşembespor ile sözleşme imzaladı
TRABZON Amatörünün son dönemde yetiştirdiği en özel kanat oyuncularından biri olarak dikkat çeken Tansu Yazıcı’nın yeni durağı belli oldu. 25 yaşındaki genç kanat oyuncusu Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekiplerinden Perşembespor ile sözleşme imzaladı. Hızı ve son vuruşları dikkat çeken ve yer uçağı lakabı ile bilinen Tansu Yazıcı geçtiğimi sezon Ulubey Belediyespor formasıyla 18 maçta 6 gol 10 asistlik katkı sağlamıştı.
ORDU’YA giderek resmi sözleşmeye imza atan Tansu Yazıcı Karadeniz’e özel açıklamalarda bulundu. Hedeflerini olan bir camiaya katıldığı için mutluluğunu dile getiren Yazıcı; “ Ordu temsilcisi Perşembespor ile anlaşmaktan dolayı mutluyum. Yeni hedefler doğrultusunda fikirlerimizin birleştiği bu büyük camiada güzel bir sezon geçirmek nasip olur inşallah. Hakkımız da hayırlısı olsun. Hedef şampiyonluk” dedi.
HABER: İSMAİL DÜZGÜN