TFF 3. Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor kadrosunu son olarak Ergene Velimeşe forması giyen orta saha oyuncusu Yusuf Yağcı ile güçlendirdi.
Kulüpten yapılan açıklamada; “ Kulübümüz geçen sezon E. Velimeşe’de oynayan orta saha oyuncusu Tokatlı Yusuf Yağcı ile 1 yıllık sözleşme imzalamıştır. Kendisine camiamıza hoş geldin diyor ve Fatsa Belediyespor forması altında başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verildi.
İSMAİL DÜZGÜN