SON DAKİKA
SON DAKİKA


Sizler türk düşmanisiniz!
7.03.2024

“Şayet davamızda başarıya ulaşırsak, Amerika’nın 51’inci eyaleti olmaya razıyım” diyen Molla Mustafa Barzani’nin oğlu Mesut Barzani,

Arap Televizyonuna verdiği demecinde şunları söyledi;

“Bana göre en iyi çözüm konfederasyon seçeneğine yönelmek. Böylece herkes hakkını bilir. Irak’taki diğer milliyetlere saygı duymakla beraber Irak, KÜRTLER ve ARAPLAR olmak üzere iki ana milliyetten oluşur.”

Irak’taki TÜRKMEN varlığı bu eşkıyanın elinden çok çekti, hala da çekiyor. Barzani’nin ellerinde on binlerce TÜRKMEN’İN, bebekler ve kadınların çoğunlukta olduğu kanları var. Barzani şimdi de Türkmenleri tamamen yok saymaktadır.

-Irak’taki Türkmen varlığını sistemli bir şekilde yok etmek için soykırım yapan kim; BARZANİ.

-Irak Türkmenlerini “Yok Sayan” kim; BARZANİ.

-54 Bin insanımızın hayatını çalan PKK Narko-Terör örgütünü, besleyen-barındıran ve Türkiye’ye zarar vermeleri için kapılarını bunlara açan kim; BARZANİ.

-Kuzey Irak’taki teröristleri isteyen Türk devletine, “Türkiye’ye Kürdün kedisini bile vermem” diyen kim; BARZANİ.

-Bir tek kürdün burnu kanarsa, ben de Diyarbakır’ı karıştırırım, diyen kim; BARZANİ.

-Türkiye’de 120 den fazla şirketi olan ve “Kaçak Sigara”, “Kaçak Mazot” işini organize eden kim; BARZANİ.

Dünya Âleme nizam verdiği iddiasında olan Erdoğan, Onur Konuğu Barzani’nin bu hakaretine karşı bir şeyler söyledi mi? Söyleyebilir mi? Yandaş Basın- AKP Sözcüleri- TESEV- SOROS beslemeleri- AKP’nin Akil İnsanları- CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu; “Yahu Arkadaş, sen nasıl olurda sayıları 3 Milyonu geçen Türkmen Varlığına hakaret edip, onları yok sayarsın” dediler mi? Diyebilirler mi?

Kendilerine “Kürt Aydınları” adını takan, ağızlarından “Barış-Kardeşlik-Etnik Kökene ve Milliyetlere Saygı” sözlerini düşürmeyen televizyon kuşları ve süslenip-püslenip ekrana çıkan cahil programcılardan bir itiraz geldi mi?

Gelebilir mi? Hayır.

Değerli okurlar;

Örneğin ben “Türkiye Cumhuriyetinin ana unsuru Türklerdir. Diğer milliyetlere saygı duymakla birlikte, ülke yönetiminde onları dikkate almam, herkes bunu böyle bilsin” desem, neler olurdu tahmin edebilir misiniz?

Başta Cumhurbaşkanı-AKP’nin Kürtçü Prensleri- DEM ’in her biri toprak ağası veya aşiret reisi olan Milletvekilleri, TESEV-SOROS beslemeleri, Nagehan Alçı’dan Etyen Mahçupyan’a kadar Dinci-Kürtçü köşe yazarları, yüreklerine vatan ve insan sevgisi sokmamış olanlar, televizyonlarından- gazete köşelerinden saldırırlar ve beni “düşman” ilan ederlerdi.

Gerçi hiç umurumda olmazdı ama olacaklar aynen böyle gerçekleşmez miydi?

Dünya kuruldu kurulalı Türk olmak, kendisini Türk olarak kabul etmek hep zor olmuştur. Son Osmanlı Padişahı Vahdettin, 1924 yılında hilafetin kaldırılması üzerine ABD Başkanına, San Remo’dan yazdığı mektupta; “Hilafeti kaldırmak beş-altı milyonluk Türk kavminin yetki alanı içinde değildir”  demiştir. Günümüzde de aynen Vahdettin gibi TÜRKLERDEN rahatsızlık duyanlar çoktur.

AKP ve Erdoğan 2002 yılından beri bu yolda gayret ettiler, Türk adını sıradan bir etnik grup olarak kabul ettirmek ve basite indirgemek için çalıştılar. M.Ö 13 Bin yılından beri Anadolu’da var olmuş, dünyaya yön veren devletler kurmuş TÜRK MİLLETİNİ yok sayacaklar.

“1,5 Milyon Ermeni’yi kestiler” derken TÜRK var, “Kürtlere asimilasyon yaptılar” derken TÜRK var, “Rumların mallarını gasp etmiştir” derken TÜRK var,

“6-7 Eylül olaylarında” TÜRK var, “Ermenilerin toprak ve tazminat taleplerinde” TÜRK var, “Özerklik kılıfı altında Bağımsızlık isterken” TÜRK var,

Ermeni Patriği için Ekümenik’lik isterken” TÜRK var. Velhasıl isterken TÜRK var, hakkı teslim ederken, saygı duymak gerekirken TÜRK yok!...

Barzani denen Türk düşmanı, aç kulaklarını da iyi dinle;

Deden başarılı olamadı, baban başarılı olamadı, Kurtuluş Savaşımızda İngilizlerin kucaklarına oturup Sevr Antlaşması ile bizi parçalamaya çalışan Babanın dostları başarılı olamadılar. Sen de başarılı olamayacaksın.

Ruhunu sattığın Amerika, yakında bölgeden tamamen gidecek. Akıttığın ve hala akıtmakta olduğun Türk kanlarının hesabını senden soracak bir “Milli Hükümet” Türkiye’de işbaşına gelecek, hem de çok yakın bir zamanda. İnan ki, bu hesaplaşma çocuklarımıza bırakılmayacak ve bu nesil tarafından bitirilecektir.

Senin gibi Türk düşmanları ve yandaşların Türk tarihi ve Türk milleti önünde tek tek hesap vereceksiniz.

Sağlık ve başarı dileklerimle…

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap