SON DAKİKA
SON DAKİKA


Türk Milleti kararını verdi
2.04.2024

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri;

Hukuksuzluğun zirveye çıktığı, seçim yasaklarının ve devlet adabının çiğnendiği, devletin tüm olanaklarının para-idareci-uçak-helikopter-araçlar-atanmış Bakanların AKP için kullanıldığı, Türk Askerinin seçim malzemesi yapıldığı, Türk Siyasi Tarihinde bir kara leke olarak kalacak bir seçim olarak hatırlanacaktır…

Bu seçim sonuçlarına göre, “TEK ADAM” sisteminin çökmesi, Erdoğan’ın hesap döneminin yaklaşması, büyük olasılıkla 2024 sonu veya 2025 Mart ayında (Ekonomik gelişmelere göre) Türkiye yeni bir seçime gidebilecektir.

AKP ve CB Erdoğan’ın seçim sonuçlarını çok iyi analiz etmelerini umuyoruz.

Sonuçlara göre, AKP ve CB Erdoğan’ın, Yerel Yönetimlerde “Temsil Yetkisi” Muhalefetin eline geçmiştir. Kesin olmayan sonuçlara göre CHP, Türkiye’nin %70’ini temsil edecektir.

AKP’nin, Erdoğan’ın, Bahçeli ve HÜDA-PAR’ın  öncelikle “YENİ SİVİL ANAYASA” hevesinden derhal vazgeçmeleri gerekir.

Türk Milleti seçimde Ulus Devlete, Üniter Yapıya, Atatürk İlke ve Devrimlerine, Laik Cumhuriyete ve Demokrasiye bağlılığını açıkça ifade etmiştir.

Ayrıca, dolaylı ve örtülü olarak Cumhur İttifakını destekleyen başta Akşener olmak üzere bazı Genel Başkanların, çekilecekleri bir dönemi yaşayacağız.

Aziz Türk Milleti;

Mücadelenin ilk etabı başarıyla tamamlanmıştır.

Şimdi esas görev başlamaktadır. DOĞRU Parti olarak, siyaseti bilen, devlet ve millet için siyaset yapan bizler, süratle teşkilatlanmamızı tamamlayıp,

Türk Milletinin “Çimentosu” olan MERKEZ SAĞ seçmenin partisi olmalıyız.

Görevimiz Türk Devletine, Atatürk İlke ve Devrimlerinin yeniden etkin olmasını sağlamak ve Türk Milletini huzura, barışa, kardeşliğe ve zenginliğe götürecek bütünlüğümüzü sağlamak olacaktır…

Türk Milleti kararını verdi komutunu duyurdu; Hizaya Geeelll…

Sağlık ve başarı dileklerimle

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap