SON DAKİKA

Foto Galeri > Ünlü futbolcunun eşi çırılçıplak poz verdi

Ünlü futbolcunun eşi çırılçıplak poz verdi

25 July 2020 Saturday - 10:55

Gana asıllı İtalyan milli futbolcu Mario Balotelli'nin çocuğunun annesi Raffaella Fico, banyoda çekildiği oldukça cüretkar bir pozunu paylaşınca ortalık karıştı! Çapkınlığı ile bilinen Balotelli'nin söz konusu fotoğrafı görünce Fico'yu arayıp duyduğu

1 / 6 Ünlü futbolcunun eşi çırılçıplak poz verdi

Gana asıllı İtalyan milli futbolcu Mario Balotelli'nin çocuğunun annesi Raffaella Fico, banyoda çekildiği oldukça cüretkar bir pozunu paylaşınca ortalık karıştı!

2 / 6 Ünlü futbolcunun eşi çırılçıplak poz verdi

BALOTELLİ FOTOĞRAFI GÖRÜNCE MODU DÜŞTÜ!Çapkınlığı ile bilinen Balotelli'nin söz konusu fotoğrafı görünce Fico'yu arayıp duyduğu rahatsızlığı dile getirdiği öğrenildi.Ancak buna rağmen Raffaella Fico, seksi fotoğrafını silmedi!

3 / 6 Ünlü futbolcunun eşi çırılçıplak poz verdi

İtalyan futbolcu Mario Balotelli'nin eski sevgilisi Raffaella Fico, banyo yaparken verdiği çırılçıplak pozu sosyal medya hesabından paylaştı.Ünlü modelin bu paylaşımı büyük ilgi gördü.

4 / 6 Ünlü futbolcunun eşi çırılçıplak poz verdi

İtalyanların ele avuca sığmaz futbolcusu Mario Balotelli'nin eski sevgilisi ve çocuğunun annesi Raffaella Fico, son yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

5 / 6 Ünlü futbolcunun eşi çırılçıplak poz verdi

Banyo yaptığı esnada çırılçıplak poz veren ünlü modelin bu paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü ve kısa sürede binlerce beğeni, aldı.

6 / 6 Ünlü futbolcunun eşi çırılçıplak poz verdi

BALOTELLİ'DEN ÇOCUĞU VAR"Big Brother" yarışmasıyla tanınan Fico'nun 2013 yılında eski sevgilisi Balotelli'den çocuğu olmuş ve ikili çocuğun velayetinin kimin alacağı üzerine uzun süre sorun yaşamıştı.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap