Ahmet Metin Genç, yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor.
AK Parti Ortahisar Belediye Başkan adayı Ahmet Metin Genç, yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor. Genç, "Trabzonun 12 yıl önceki hali ile şimdiki hali arasında tanınmayacak kadar fark var. Yapılan yatımların hepsinde AK Partinin izi var. Hedefimiz, Trabzonu Türkiyenin en yaşanılabilir ili haline getirmektir. 2010 yılında yapılan bir araştırmaya göre Trabzon, yaşanılabilirlik açısından Ankara, Antalya ve Eskişehirin ardından dördüncü oldu. Hedefimiz şehrimizi birinci yapmaktır. Trabzon zirvede olacaktır. Belediyecilik konusunda öncüyüz ve öncü olmaya devam edeceğiz" dedi.