Haydar Revi, mazbatasını aldıktan sonra eski il başkanı Dr. Adnan Günnar’dan görevi devraldı.
AK Parti Trabzon İl Teşkilatı’nın yeni il başkanı Haydar Revi, mazbatasını aldıktan sonra dün de eski il başkanı Dr. Adnan Günnar’dan görevi devraldı. İl başkanlığı görevini Günnar’dan devralan Revi, "Teşkilatımızın desteğiyle hedeflerimizi daha da yukarıya çıkarmak için gayret edeceğiz. Bunu da Allah’ın izniyle başaracağız" diye konuştu. Görevini Revi’ye devreden Günnar ise, "AK Parti, Trabzon’da göz dolduran bir teşkilattır. 2015 genel seçimlerinde niyetimiz 6 milletvekilinin 6 tanesini de alabilmektir. Trabzon’a bugüne kadar yapılan yatırımlar ortadadır ve daha iyilerini yapabilmek için halkımızın karşısına çıkacağız" ifadelerini kullandı.