Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Şoförler Odası Başkanlığına yeniden seçilen Altuntaşı kutladı.
Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Şoförler Odası Başkanlığına yeniden seçilen Turan Altuntaşı kutladı. Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu ve Şoför esnafı bir araya geldi. Şoförler Odası Başkanı Turan Altuntaş, Şoför esnafının bugüne kadar Trabzon Belediyesi'nden alamadığı hiçbir şey yok. Başkanımız her zaman bizlerin yanında oldu. Biz de seçimlerde kendisine destek vereceğiz dedi.
Başkan Gümrükçüoğlu ise kutsal bir görev yerine getiren şoför esnafını terk etmediklerini belirtti. Gümrükçüoğlu, Şoförlerimizi bugüne kadar hiç mağdur etmedik, bundan sonrada etmeyeceğiz. Kentin geleceği için partili, partisiz tüm vatandaşların oylarına talibiz şeklinde konuştu.