Neziha ile Selim muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.
Trabzonun Arsin eşrafından Turan ailesinin biricik kızları Neziha Turan ile Pelitli Mahallesi delikanlılarından Duran ailesinin biricik oğulları Selim Duran bekarlığa veda ederek evliler kervanına katıldı. Genç çifti bu mutlu günlerinde akrabaları ve arkadaşları yalnız bırakmadı.
Trabzonun Arsin ilçesinin tanınmış ailelerinden merhum Osman-Seyyare Turan ailesi ile Merkez Pelitli Mahallesi sakinlerinden Ali-Şahsenem Duran ailesi akraba oldu. Yapılan düğün merasimiyle hayatlarını birleştiren Neziha ve Selim ömür boyu mutluluğa yelken açarken bu mutlu günü tüm sevdikleri ile birlikte pekiştirdiler. Çiçeği burnundaki gelinin yakınları fındık ticaretiyle iştigal edince çok sayıda fındık esnafı da düğüne katıldı. Neziha ve Selimi tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.