Trabzon Lösemili Çocuklar Derneği tüm gelirinin lösemili çocuklar için yapılacak hastaneye verilecek olan konser, 16 Şubatta Volkan Konakın katılım
Trabzon Lösemili Çocuklar Derneği tarafından lösemili çocuklarımız için yapılacak hastaneye katkıda bulunmak için Volkan Konakın sahne alacağı konser düzenleniyor. 16 Şubatta Hayri Gür Spor Salonunda sanatseverlerle buluşacak olan Volkan Konak bu kez lösemili çocukları için şarkılarını seslendirecek.
Kuzeyin oğlu Volkan Konak, 16 Şubat Cumartesi günü Trabzonda lösemili çocuklar için sahne alacak. Volkan Konakın hiçbir ücret almadığı konserden elde edilen gelirin tamamı Trabzon Lösemili Çocuklar Yardım Derneğine bağışlanacak. Dernek, konserin geliriyle Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesine bağlı bir Onkoloji Hastanesi yaptırmayı planlanıyor. Trabzon Lösemili Çocuklar Derneği Yöneticisi Murat Onur, Konsere tüm Trabzon halkının gerek bilet alarak gerek sponsor olarak destek olmasını bekliyoruz. Konserin tüm geliri lösemili çocuklar için kullanılacak. Ayrıca bir Onkoloji Hastanesi kurmayı planlıyoruz. Tüm Trabzonluların bu organizasyona destek vereceğini umuyorum dedi.
Proje Yöneticisi Melike Savaş, 16 Şubat Cumartesi günü saat 20.00de Hayri Gür Spor Salonunda verilecek konserin biletleri 20TLden satışa çıkacak.
Hiçbir ücret almadan gönüllü bilet satış noktalarımız: Akademi Kırtasiye, Das Reklam, Derya Kitabevi, Gurme Trabzon, İsmar Marketleri, Keyif Coffee, Kiler Marketleri, Times Cafe ve TS Club Sadri Şener Merkez Mağazadır.Facebook adresimizden http://www.facebook.com/VolkanKonakTrabzonLosemiliCocuklaraYardimKonseri konser hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, Konserin sahne afişinde ve duvar afişlerinde sponsor olarak, Lösemili Çocuklarımıza firmaların da destek olmasını bekliyoruz.