Trabzonun göbeğinde 3 çocuğun kumar kağıtları ile oyun oynamaları görenleri şaşkına çevirdi.
Trabzonda eğitim seviyesinin yükselmesi için yetkililer elinden geleni yaparken Trabzonun göbeğinde bulunan bir iş hanın bodrum katına inen merdiven boşluğunda, 9 ile 11 yaşlarında olan 3 çocuğun kumar kağıtları ile oyun oynamaları görenleri şaşkına çevirdi. Muhabirimiz tarafından görüntülendiklerini anlayan çocuklar ise yüzlerini kapatmaya çalıştı.
NE YAPIYORSUNUZ?
Muhabirimizin burada ne yapıyorsunuz? sorusuna önce cevap vermeyen çocuklar daha sonra Yolda bulduğumuz kağıtlarla oyun oynuyoruz. Bizi çekme git başka yerleri çek. Okuldan çıktık bunları yolda bulduk. Bizi çekme ailemiz görmesin kızarlar sonra diyerek oyunlarına devam ettiler. Bir süre oyunlarına devam eden üç kafadar daha sonra ellerindeki kağıtlarla polis gelebilir düşüncesi ile kayıplara karıştılar.