Trabzon Makine Mühendisleri Odası tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Hamsi Şöleni" oda binasının bahçesinde yapıldı.
Şölene Trabzon Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Temel Altunbaş ile birlikte çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi de katıldı. Oda üyelerinin aileleri ile katıldıkları şölende konuşan Makine Mühendisleri Odası Başkanı Şaban Bülbül birlik beraberlik mesajı verdi. Bülbül, "Biz mühendisler çalışmayı da eğlenmeyi de biliriz. Bugün oda olarak ikincisini düzenlediğimiz Hamsi Şöleninde Trabzon ile birlikte odamızın kaynaşmasını istedik. Bundan sonra da birlik beraberlik içerisinde etkinliklerimiz devam edecek" dedi.