Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi Neşet Ertaşı Anma ve Neşet Ertaş Türküleri Gecesi düzenledi.
Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde düzenlenen gecede müzik öğretmeni Arzu Birinci yönetiminde oluşturulan koro Neşet Ertaş Türküleri ile dinleyenlerin yüreklerine seslendi. Törende bir konuşma yapan okul müdürü Zekeriya Abanozoğlu, Batı kültürünün tesirinin her geçen gün arttığı şu günlerde, bir değeri vurgulamak, değerlerimiz noktasında farkındalık oluşturmak istedik dedi.