Trabzonun Gülbaharhatun Mahallesinde öğrenci velileri çocuklarının hayatından endişeli.
Trabzonun Gülbaharhatun Mahallesinde veliler, okula gönderdikleri çocuklarının akşama eve sağ salim gelip gelmeyeceklerinden endişe duyduklarını söylediler.
İSYAN ETTİLER
Trabzonun Gülbaharhatun Mahallesinde öğrenci velileri, Ülkü İlköğretim Okuluna gitmek için Tanjant yolundan geçmek zorunda kalan çocuklarının hayatından endişeli. Mahalle Muhtarı Hikmet Mısır, "Hafta içerisinde bir çocuğumuz ölümden döndü. Mahallemizde üst geçit ya da alt geçit yapılsın istiyoruz. Ancak sesimizi duyan yok" dedi.
HESABINI NASIL VERİRSİNİZ?
Geçirdiği trafik kazası sonrası sağ ayağı kırılan Ülkü İlköğretim Okulu 6. sınıf öğrencisi 12 yaşındaki Hakan Keleşin dedesi Ahmet Karaali de tepkisini dile getirdi. Karaali, "Yeğenimin geçirdiği kaza sonrası ayağı kırıldı. Çok şükür canı sağ. Yavrumuz ölseydi hesabını kim verecekti" dedi.