İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs seçimi Karadeniz'e değerlendirdi!
İyi Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs yerel seçimleri Karadeniz'e değerlendirdi.
Örs yaptığı açıklamada; 'Seçim sonuçları Trabzon’muza Türkiye’mize hayırlı olsun. Hiç bir sıkıntı olmadan vatandaşımız huzurlu bir seçim süreci geçirdi. Trabzon’a yakışır bir seçim süreci yaşadık. Suanda seçim sonuçları yavaş yavaş gelmeye başladı. Suanda bir şey söylemek için çok erken açılmayan çok sandık var. Seçim dönemindeki konuşmalarımda milletimizin kararı ne olursa olsun başımızın üstündedir.’ dedi.'