Arif Uzuner ve öğrenciler Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlunu makamında ziyaret ettiler.
Necmettin Numanoğlu
Arhavide Memory Mental Aritmetik tarafından düzenlenecek olan şenlik öncesinde Uzuner Eğitim Danışmanlık Bürosu sahibi Arif Uzuner ve öğrenciler Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlunu makamında ziyaret ettiler. Yapacakları şenlik hakkında Başkan Hekimoğluna bilgiler veren öğrenciler, yıl boyunca öğrendikleri zekâ oyunlarını Hekimoğlu ile paylaştılar.
Ziyarete gelen minik öğrencilerin heyecanı ve mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Öğrenciler kendi çıkardıkları gazetelerini Başkan Hekimoğluna gösterdiler. Hekimoğlu da öğrencilerin hazırladığı gazeteyi çok beğendiğini dile getirerek, kendi yazdığı ve daha önce hiçbir yerde paylaşmadığı şiirini, çıkardıkları gazetede yayınlamaları için onlara hediye etti.