ANTALYAnın Kemer İlçesinde düzenlenen 9uncu Altın Nar Kültür ve Sanat Festivalinde sahneye çıkan sanatçı Hülya Avşar'ı kızı Zehra Çilingiroğlu ark
Kemer Stadındaki konseri Kemer Belediye Başkanı MHPli Mustafa Gül, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Mutlu, sanatçılar Safiye Soyman ve oğlu Harun Akaröz, Süheyl Uygur, Salih Güney, Tanyeli ve çok sayıda vatandaş izledi. Konser öncesi tiyatro oyuncusu Nejat Uygura onur ödülü verildi. Başkan Gülün verdiği ödülü, rahatsızlığı nedeniyle festivale katılamayan Uygur adına oğlu Süheyl Uygur aldı. Ardından Kuzeyin Uşakları folklor grubu ile Tanyeli sahne aldı. Tanyeli, söylediği şarkılar ve yaptığı dans gösterisiyle beğeniyle izlendi.