Yazar Sunay Akın, engelli çocuklara destek vermek amacıyla tek kişilik oyunu 'İki Kitap Bir Heves'i Bodrum Belediyesi Nurol Kültür Merkezinde sahnele
Akın, sergilediği 'İki Kitap Bir Heves' adlı oyunda gelişmekte olan ülkeler ile gelişmiş ülkeler arasındaki konuları trajikomik bir şekilde anlattı. Akın, sahneden verdiği mesajlarla hem güldürdü hem de düşündürdü. Sunay Akın, "Sanatçı her insanın içinde bir yaratıcı düşünce vardır. İnsan bu düşünceyi buldukça, buna yaklaştıkça mutlu olur. Asıl olan sensin, bu yaratıcılık ve merak duygusunu taşıyan insan! Kişinin kendini geliştirmesinde, aydınlanmasında önemli olan sorulardır, adımlar sorularla atılır. Kişi bu sorularla açtığı kapının ardından kavuşacağı ışıkla yıkacaktır aklının içinde örülen duvarları" dedi. Oyun sonunda Vakıf Başkanı Ahmet Bizer, sanatçıya çiçek vererek teşekkür etti.