Geleneksel olarak düzenlenen İTÜ FASHION SHOW, İTÜ Rektörlüğünün katkılarıyla ve Banu Noyan koreografisi ile önceki akşam gerçekleşti.
Geleneksel olarak düzenlenen İTÜ FASHION SHOW, İTÜ Rektörlüğünün katkılarıyla ve Banu Noyan koreografisi ile önceki akşam gerçekleşti. Genç tasarımcılar hazırladıkları özel tasarımları sergilerken gecenin sunucusu Deniz Akkaya güzelliği ile dikkatleri üzerine topladı.