Teknik Direktör Tütüneker, Eskişehir önünde kaybettikleri 2 puanı telafi edeceklerini söyledi.
Spor Toto Süper Lig'de sahasında Eskişehirspor ile 0-0 berabere kalan Çaykur Rizespor'da Teknik Direktör Uğur Tütüneker, maça mutlak 3 puan düşüncesiyle çıktıklarını belirterek, "İlk yarı top bizde kalmadı. Çok geride kaldık. Sıkıntılar yaşadık ve ileride hareketlilik yaşayamadık. İkinci yarıda daha iyiydik. Biz de kazanabilirdik, rakip de kazanabilirdi" değerlendirmesini yaptı.
Eskişehirspor gibi iyi bir takıma karşı oynadıklarını ifade eden Tütüneker, "Çok kolay maç oynamadık. Pozisyona girmekte zorlandık. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirmemiz lazım. Bunları değerlendiremeyince 1 puanla yetinmek zorunda kaldık. Kanatlarda sıkıntımız var. Sercan, hastalığı nedeniyle aramıza yeni katılıyor. Sakatlıklar bizi etkiliyor" dedi.