Kırmızı-Beyazlılar kulüp binası önünde kurban keserek zorlu Yeşil Bursa karşılaşması için tek yumruk oldu.
Spor Toto 3.Lig 1. Grupta yarın Yeşil Bursayı konuk edecek olan Akçaabatspor zorlu karşılaşma öncesinde bir araya gelerek tek yumruk oldu. Kulüp Başkanı Zeki Öztürk, yönetim kurulu üyeleri, teknik ekip ve oyuncuların katılımıyla kulüp binası önünde kurban kesen Kırmızı-Beyazlılar zorlu karşılaşma öncesi moral depoladı.
Yeşil Bursa maçı öncesinde oyuncularından zafer sözü alan başkan Öztürk, "Ligde 3 haftadır gülemiyoruz. Yeşil Bursa galibiyetiyle bu talihsizliğimize son vermek istiyoruz" dedi. Yeşil Bursa ile hayati bir maça çıkacaklarını belirten Öztürk, "Ekip olarak bir araya gelmek istedik. Kurbanımızı da kestik. Umuyorum hayırlı olur" dedi. Futbolcular da kazanacakları yönünde söz verdi.