Teknik Direktör Raşit Çalık, deplasmanda oynayacakları Anadolu Üsküdar maçından puan ya da puanlarla ayrılacakları inancında.
Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinspor, yarın deplasmanda oynayacağı Anadolu Üsküdar maçından puan veya puanlarla ayrılmakta kararlı. Sarı-Siyahlı ekibin teknik direktörü Raşit Çalık, zorlu müsabakadan boş dönmeyeceklerini ifade ederek, "Hedefimiz ligde kalmak. Bunu da bu hafta başarmak istiyoruz. Anadolu Üsküdar deplasmanından puan veya puanlarla dönmeyi arzuluyoruz. Son haftalardaki yenilmezlik serimizi bir hafta daha ileriye taşımalıyız" diye konuştu.