Teknik Direktör Mehmet Özdilek, Mersin İdmanyurdu karşısında galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini söyledi.
Çaykur Rizespor’da Mersin İdmanyurdu maçı hazırlıkları tüm hızıyla sürerken oyuncuların yükselen performansı Teknik Direktör Mehmet Özdilek’in yüzünü güldürüyor. Beşiktaş karşısındaki oyundan memnun kalan Özdilek, antrenmanlarda da oldukça hırslı çalışan oyuncularını Mersin maçına motive ediyor.
Beşiktaş maçındaki mücadeleden dolayı oyuncularını kutlayan Özdilek, artık Mersin maçını düşünmeye başladıklarını belirterek, “Beşiktaş karşısında iyi mücadele ettik ve bir puan almayı başardık. Şimdi Mersin ile karşılaşacağız. Bu karşılaşmayı kazanarak ligdeki ilk galibiyetimizi almak ve seviyemizi daha yukarı taşımak istiyoruz” dedi.