Kırmızı-Siyahlılar Yeşilovasporu mağlup ederek liderle arasındaki puan farkını 4e indirdi.
Trabzon 2. Amatör Küme A Grubunda zirve mücadelesi veren Bahçecik ile Yeşilovaspor arasındaki müsabakadan gülerek ayrılan taraf Kırmızı-Siyahlılar oldu. Lider rakibini deviren Bahçecikspor bu sonuçla puan farkını 4e indirdi. Kırmızı-Siyahlılara üç puanı getiren golleri Burak, Talha ve Abdulkadir kaydetti.Yeşilovasporun golleri ise Emre ve penaltıdan Murattan geldi.
HAKEMLER: Bülent Birincioğlu***, T.Emre Memişoğlu***, Uğur Baş***
YEŞİLOVASPOR: Barış**, Miraç**, Mehmet**, Ahmet Mesut**, Emre**, Ramazan**, Caner**, Eray*(Dk.46 Ömer Faruk**), Emre**, (Dk.84 Burak?), Murat**, Gürkan*(Dk.46 Muhammet*)
BAHÇECİKSPOR: Emre***, Kader***, Onur***, Abdulkadir***, Emir***, Burak***, Tolga***, Talha***, Göktuğ***, Adem***(Dk.67 Burak**), Yasin***(Dk.86 Aper**)
GOLLER: Dk.25 Emre, Dk.64(pen) Murat(Yeşilovaspor), Dk.37 Burak, Dk.40 Talha, Dk.52 Abdulkadir (Bahçecikspor)