Trabzonsporun yeni savunmacısı Aykut Demir, Bordo-Mavili forma ile hayallerini gerçekleştirmek istediğini söyledi.
Bordo-Mavili formayı sırtlayacağı günü sabırsızlıkla beklediğini belirten Aykut, Trabzonspora çabuk alıştım. Hiç yabancılık çekmedim. Sanki yıllardır buradaymışım gibi dedi. Aykut, Trabzonspora transferi ile ilk hayalini gerçekleştirdiğini kaydederek, Şimdi sıra milli takımda ifadesini kullandı.
Kendisine çok güvendiğini belirten Aykut, şunları söyledi: Savaşçı kimliğim var. Kazanmak için sonuna kadar mücadele ederim. Milliyetçi ruhum ve disiplinli yapım nedeniyle bana Komando lakabı takıldı. Yapıma uygun bir lakap. Trabzonsporun başarısı için elimden gelenin en iyisini yapacağım. İyi futbolculardan kurulu bir ekibiz ve bu ekipte yer almaktan dolayı çok mutluyum.
Sabretmeliyiz
Bordo-Mavili taraftarların sabırsız olduğunu bilen Aykut, Trabzonlu insanın yapısında sabırsızlık vardır. Bu durum benim yapımda da var. Ama başarı öyle çabucak gelmiyor. Sabretmek zorundayız. Taraftarlarımıza güzel bir sezon yaşatmak istiyoruz şeklinde konuştu.