Trabzonspor'da kilo fazlası ve maç eksiği bulunan genç golcü Batuhan Karadeniz temposunu artırıyor.
22 yaşındaki forvet, teknik direktör Mustafa Akçayın verdiği programı en iyi şekilde uygulayarak, bir an önce hazır hale gelmeyi hedefliyor. Batuhan yeni sezonda herkese kendini göstereceğini belirterek, Çok sıkı bir şekilde çalışıyorum. Yakında fazla kilolarımdan kurtulacağım. Kondisyon olarak da hazır olacağım. Bunların hediyesini de Trabzonsporun ilk 11deki değişmez ismi olarak alacağımı düşünüyorum. Çok güzel bir ortamın içindeyim. Bordo-Mavili kulübe gelmek belki de hayatımda verdiğim en doğru karardı. Bunu şimdi daha iyi anlıyorum ifadelerini kullandı.