Kırmızı-Beyazlılar Beşirli camiinin yapımının tamamlanması için halkı desteğe çağırdı.
Trabzon 1. Amatör Küme Mavi Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Beşirlispor Başkanı Semih Sarıalioğlu, yöneticiler teknik ekip ve oyuncular bir araya gelerek örnek bir projeye imza attı. Beşirlide yapımı devam eden camiinin tamamlanması için halkı desteğe davet den Başkan Semihsarıalioğlu, Beşirli halkını da bu kampanyaya davet ediyoruz. Beşirlispor kulübü yönetimi olarak, yöneticimiz Serkan Öztürk Beşirli 70 Bin Tl bağışta bulundu dedi.
Futbolun kalbi amatördür diyen Sarıalioğlu, Trabzonsporlu kurmaylarını, Kurumların başında görev yapanları amatöre desteğe davet ediyoruz. Amatörde ciddi sıkıntılar var. Kulüp yöneticilerin verdiği destek yeterli olmuyor dedi. Hedeflerinin 3.Lig olduğunu hatırlatan Sarıalioğlu, Şuan her şey istediğimiz gibi gidiyor. Önce BALa ardından söz verdiğimiz gibi 3.Lige çıkmak istiyoruz dedi.