Kırmızı-Beyazlılar 22 kişilik kadrosuyla yeni sezon hazırlıklarına dün Yavuz Selimde başladı
14 YENİ TRANSFER
Trabzon Birinci Amatör Kümenin iddialı ekiplerinden Beşirlispor dün Yavuz Selim sahasında yaptığı açılışla yeni sezon hazırlıklarına başladı. Hakan Demirel, Şükrü Şahinoğlu, Ceyhun Aydın, Tacettin Verep, Kaan Kul, Burak Kalfaoğlu, Emre Keleş, Emrah Çırak, Vehbi Buruk, Selim Şahintürk, Yusuf Yıldırım, Ömer Demir, Evren Özcan ve Mustafa Yıldızoğlu olmak üzere 14 oyuncu transfer eden Kırmızı-Beyazlı kulüp hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirledi.
ROTA BAL
Beşirlispor Kulübü Başkanı Semih Sarıalioğlu, ''2011-2012 sezonunda Beşirlisporun başına geldik. Hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik ve kupamızı alnımızın akıyla kaldırmayı başardık. Yeni sezonda şampiyonluğa ulaşabilmek için yeni transferlere ihtiyacımız vardı. 14 yeni transferle güçlü bir ekip kurduk. Bu oyuncu kadrosuyla hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum. Bu takım bunu hak ediyor'' dedi.