Genel Kaptan Mecit Kan son dönemlerde basında yer alan açıklamaların camiaya zarar verdiğini dile getirdi.
SERT YANIT
Yolsporda top koşturduktan sonra usun süre kulüpte yöneticilik yapan eski Genel Kaptan Mecit Kan son dönemlerde basında yer alan açıklamaların camiaya zarar verdiğini dile getirdi. Yolsporun 1853te kurulduğunu hatırlatan Kan, Bu kulüp nice bürokratlar, ismini sayamadığım nice üst düzey futbolcular, teknik adamlar yetiştirmiştir bir kulüptür dedi ve son dönemdeki açıklamalara set yanıt verdi.
ENDİŞEYE İTTİ
6 yaşından bu güne kadar Yolsporun içende olduğuna değinen Kan, Herkes bu kulübe kendine göre hizmet etmiştir. Ancak son günlerde yapılan açıklamalar beni endişeye itti. Camiada oluşan çatlak sesler kulübe zarar vermeye başladı. Yönetimin içinde olmadan, bilgi kirliliğiyle taraf olunuyor. Ali Rıza başkanın başarısız olduğunu iddia eden, bunun dışında da Yolsuzluklar olduğu yönünde açıklamalar yapanlar oldu dedi.
DİLİ SÜRÇMÜŞTÜR
Bu açıklamaların kendisiniz derinden üzdüğünü ifade eden Kan, Arkadaşların istemeden böyle bir cümle kurduğunu düşünüyorum. Dilleri sürçmüştür diye düşünüyorum. Bu tür açıklamalar camiamıza kulübümüze zarar verir. Madem böyle bir şey vardı neden denetleme kurulunu göreve çağırmıyorsunuz? Bundan 11-12 sene önce biz yapılanları medya sayfalarına taşımadık. Kol kırıldı içerde kaldı diye konuştu.
DAHA NE YAPSIN
Çakır başarısız oldu açıklamalarını da sert dille eleştiren Kan, Dibe vurmuş kulübü alıp ilk yılında, kulübün de 60. yaşında namağlup şampiyon başkan mıdır başarısız. Alacaklı vardı da kulübün kapısına mı dayandı. Bunlar mıydı başarısızlık. Başkan kendi adına aldığı otobüsünü kulübün hizmetine sundu dedi. Salt çoğunluğunun olağanüstü kongre için topladığı imza kampanyasını isteseydi Ali Rıza başkan uzatabilirdi. Yapmadı dedi.