Hector Cuper, ''Genel olarak baktığımda çok memnun değilim." dedi.
MEMNUN DEĞİLİM
Kayserispor karşısında sergilenen oyundan memnun olmadığını açıklayan Orduspor Teknik Direktörü Hector Cuper, ''Genel olarak baktığımda çok memnun değilim. Aslında 1 puan güzel. Çünkü kötü oynadığımız bir maçta deplasmanda 1 puan aldık. Bu puanın ileride bize yardımı olacaktır. 1 puanın da takıma pozitif yönden etkisi oldu'' dedi.
ÖNEMLİ MAÇ
Hafta sonu oynayacakları İBB Spor maçına değinen Cuper, ''Aslında buna İBB Spor maçı olarak bakmamak lazım. Önümüzdeki herhangi bir maç olarak bakmak lazım. Çünkü önümüzdeki her maç bizim için çok önemli. Kendi sahamızda rakibimizi mağlup edersek bizim için çok iyi olacak. Çünkü alınan her puan ve galibiyet ileride bize çok yardımcı olacaktır" diye konuştu.
AŞMAK İSTİYORUZ
Orduspor'un uzun bir süredir deplasmanda galibiyet alamaması ve kendisinin kariyeri boyunca bu kadar uzun zaman galibiyet alamamasına ilişkin de açıklamada bulunan Cuper, "Bu, benim hayatımdaki ilk rekor. Bu durumu en kısa sürede aşmak istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz" diye konuştu.