Yusuf, Fatih, Abdulkadir, Caner ve Batuhan Davraz kampından taraftarlara mesaj gönderdiler.
YENİ SAYFA AÇACAĞIM
Bu sezon Trabzonspora 1461 Trabzondan transfer edilen Yusuf Erdoğan, Fatih Öztürk, Abdulkadir Özdemir ve Caner Osmanpaşa ile Beşiktaştan transfer edilen Batuhan Karadeniz iddialı konuştular. Hepsinin hedefleri Trabzonsporda yıldız olmak. Futbol hayatına Trabzonsporda başlangıç yapmak isteyen beşli, iddialı sözler sarf etti. Batuhan, Benim için bitti, son şans diyenlere sahada cevap vereceğim. Trabzonspor benim yeni yuvam. Burada yeni sayfa açacağım dedi.
HAYALDİ GERÇEK OLDU
Yusuf, Trabzonspor ile uzun bir yolculuğa çıkıyorum. Memleketim Ispartada hazırlık dönemini geçiriyoruz. Bu benim ikinci şansım. Trabzonsporda imzam ilk şansım. İkincisi ise, kendi memleketimde hazırlanacağım. 8 yıl önce bu yolculuk için hayal kurmuştum. Nihayet gerçek oldu. Umarım bu yolculuğu mutlu sonlandıracağım. Önce Trabzonsporda başarılı olmak, ardından milli formayı giymek istiyorum diye konuştu.
MUSTAFA HOCA FAKTÖRÜ
Fatih, Kaleci olarak çok şanslıyım. Tolga abi ve Onur gibi Türkiyenin en iyi yıldız iki kalecisiyle birlikte çalışacağım. Bu benim için hem bir onur hem de önemli bir avantaj. Benim için şans kapıyı çaldı. Bu şansı iyi kullanmak istiyorum dedi. Abdulkadir, Benim için hayal gibi bir imza oldu. En büyük şansımız kendimizle birlikte hocamızın da takıma transfer olması. Birbirini tanıyan, anlayan bir teknik ekiple beraber çalışmanın avantajını iyi kullanmak istiyorum ifadelerini kullandı.
FORMANIN HAKKINI VERECEĞİM
Caner, Bize güvenen o elleri hayal kırıklığına uğratmayacağım. Tabii ki bunda en büyük pay birlikte çalıştığımız Mustafa hocamındır. Onu mahcup etmemek ve yakaladığım bu şansı iyi kullanıp zirveye çıkmak istiyorum. Binlerce futbolcunun hayali bu kapıyı açmaktır. Ben de onlardan biri olarak açılan bu kapıdan içeri girip formanın hakkını vermek istiyorum şeklinde konuştu.